OneSignal Pushout (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: Recipients
pt: Destinatários

en: API Key
pt: Chave de API

en: Debug
pt: Depurar

en: About
pt: Sobre

en: App ID
pt: ID do Aplicativo

en: Success Message
pt: Mensagem de Sucesso
