OneSignal Pushout (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Debug
pt: Depuração

en: About
pt: Sobre
