OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Recipients
ro: Destinatari

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre
