OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Recipients
ru: Получатели

en: API Key
ru: Ключ API

en: Debug
ru: Отладка

en: About
ru: Информация
