OneSignal Pushout (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Recipients
sk: Adresáti

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Debug
sk: Ladenie

en: About
sk: Informácie o
