OneSignal Pushout (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Recipients
sq: Marrës

en: About
sq: Informacione
