OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: About
ta: பற்றி
