OneSignal Pushout (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: About
th: เกี่ยวกับ
