OneSignal Pushout (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: About
tr: Hakkında
