OneSignal Pushout (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Debug
uk: Зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: SMS
uk: СМС

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
