OneSignal Pushout (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: About
vi: Giới thiệu
