Food blog theme (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
