Food blog theme (1.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Blue Lagoon (default)
uk: Блакитна Лагуна (стандартна)

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Plum
uk: Слива

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу

en: Header background bottom
uk: Нижня частина фону верхнього колонтитулу
