Food blog theme (2.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Text color
sv: Textfärg

en: Navigation
sv: Navigering

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Blue Lagoon (default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: Slate
sv: Skiffer

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Plum
sv: Plommon

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud

en: Header background bottom
sv: Underst i bakgrund på sidhuvud
