Food blog theme (2.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: Header background bottom
ca: Fons inferior de la capçalera
