Food blog theme (2.0.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Blue Lagoon (default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)

en: Header background top
cs: Horní část pozadí hlavičky

en: Header background bottom
cs: Spodní část pozadí hlavičky
