Food blog theme (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Blue Lagoon (default)
cy: Lagŵn Glas (diofyn)
