Food blog theme (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
