Food blog theme (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Title and slogan
te: శీర్షిక మరియు నినాదం
