Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Creating content
ro: Creare conținut
