Onomasticon (2.1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Definition
pl: Definicja

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Above
pl: Ponad polem

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: custom
pl: niestandardowy

en: Below
pl: Poniżej

en: Mouse cursor
pl: Kursor myszy

en: Ignore case
pl: Ignoruj rozmiar litery

en: Title attribute
pl: Atrybut title
