Onomasticon (2.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Definition
sk: Definícia

en: Above
sk: Nad

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Below
sk: Pod
