Onomasticon (2.2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: read more
ca: llegeix més

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Definition
ca: Definició

en: Above
ca: A sobre

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
