Onomasticon (2.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: read more
cs: číst dál

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Definition
cs: Definice

en: Above
cs: Nad

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Below
cs: Pod
