Onomasticon (2.2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: read more
et: loe edasi

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Definition
et: Definitsioon

en: Above
et: Üleval

en: About
et: Programmist
