Onomasticon (2.2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: read more
he: להמשך

en: Vocabulary
he: מילון

en: Definition
he: הגדרה

en: Above
he: מעל

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
