Onomasticon (2.2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: read more
hr: iscrpnije

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Definition
hr: Definicija

en: Above
hr: Iznad

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
