Onomasticon (2.2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: read more
id: lainnya

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Definition
id: Definisi

en: Above
id: Di atas

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
