Onomasticon (2.2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: read more
pt: leia mais

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Definition
pt: Definição

en: Orientation
pt: Orientação

en: Above
pt: Acima

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: custom
pt: personalizado

en: Below
pt: Abaixo

en: Mouse cursor
pt: Cursor do mouse

en: Ignore case
pt: Ignorar caixa

en: HTML tag
pt: Tag HTML
