Onomasticon (2.2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: read more
sv: läs mer

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Orientation
sv: Orientering

en: Above
sv: Ovanför

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: custom
sv: anpassad

en: Ignore case
sv: Ignorera skiftläge
