Onomasticon (2.2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: read more
vi: xem thêm

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Above
vi: Bên trên

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: custom
vi: tự chọn

en: Implementation
vi: Hành vi mẫu
