Onomasticon (2.2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
