Onomasticon (2.2.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Definition
el: Ορισμός

en: Above
el: Από πάνω

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
