Onomasticon (2.2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે
