Onomasticon (2.2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: read more
is: lesa meira

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Definition
is: Skilgreining

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið
