Onomasticon (2.2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Definition
ro: Definiție

en: Above
ro: Deasupra

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
