Onomasticon (2.2.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: read more
uk: детальніше

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Definition
uk: Визначення

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Above
uk: Зверху

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: custom
uk: інший

en: Below
uk: Нижче

en: Mouse cursor
uk: Курсор мишки

en: Ignore case
uk: Ігнорувати регістр

en: Implementation
uk: Імплементація
