Onomasticon (2.2.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Definition
ar: تعريف

en: Above
ar: أعلاه

en: About
ar: حول
