Onomasticon (2.2.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Definition
fa: تعریف

en: Above
fa: بالا

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
