Onomasticon (2.2.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: read more
fi: lue lisää

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
