Onomasticon (2.2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: read more
gl: ler máis

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Definition
gl: Definición

en: Above
gl: Enriba

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
