Onomasticon (2.2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Definition
hi: परिभाषा

en: Above
hi: ऊपर

en: About
hi: के बारे में
