Onomasticon (2.2.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: read more
da: læs mere

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Above
da: Ovenover

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset

en: Below
da: Under

en: Ignore case
da: Ignorér store/små bogstaver
