Onomasticon (2.2.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: read more
it: leggi tutto

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Definition
it: Definizione

en: Above
it: Sopra

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: custom
it: personalizzato
