Onomasticon (2.2.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Above
lt: Virš

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas
