Onomasticon (2.2.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Definition
lv: Definīcija

en: Above
lv: Virs

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
