Onomasticon (2.2.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: read more
be: чытаць далей

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Definition
be: Азначэнне

en: Above
be: Вышэй

en: About
be: Аб
