Onomasticon (2.2.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Definition
eu: Definizioa

en: Above
eu: Gainean

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
