Onomasticon (2.2.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: read more
ja: 続きを読む

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Definition
ja: 定義

en: Above
ja: 上部

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Below
ja: 下部
