Onomasticon (2.2.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: read more
oc: ne legir mai

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Definition
oc: Definicion

en: Above
oc: En dessús

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
